Şifreniz Yoksa Boş Bırakabilirsiniz
mirc indir

Bu yarışmada sadece iyiler kazanıyor

Anasayfa > haber > Bu yarışmada sadece iyiler kazanıyor
bu, Bu yarışmada sadece iyiler kazanıyor, iyiler, kazanıyor, sadece, yarışmada

Bu yarışmada sadece iyiler kazanıyor

Sadece iyilerin yarışmacı olup kazanabildiği yarışma programı Dinle Kazan, yeni bölümüyle 06 Kasım Pazar akşamı saat 23.45’te TRT 1 ekranlarında olacak.
Sadece iyi insanların yarışabildiği, TRT 1’in sevilen yarışma programı “Dinle Kazan” 06 Kasım Pazar akşamı yeni bölümüyle ekranlara geliyor.
Sunuculuğunu Derda Yasir Yenal’ın gerçekleştirdiği Dinle Kazan, her bölümünde farklı hikâyelerle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Dinle Kazan ekibindeki profesyonel oyuncular, senaryo gereği önceden belirlenmiş bir konuda sokaktan geçen birinden yardım isteyecek. Bir oyunun içinde olduğundan habersiz olan yarışmacı, iyilik ve yardımseverliğinin yanı sıra iyi bir dinleyici olup olmadığı konusunda da sınanacak. Oyuncuların anlattığı hikâyeyi dinlemeye başlayan iyi yürekli insanlar kendini bir anda yarışmanın içinde bulacak.

Oyuncu hikâyesini tamamlayınca, sunucu Derda Yasir Yenal kameralarla ortaya çıkıp ve yarışmacıya az önce anlatıcının hikâyesinden yola çıkarak 5 soru yöneltecek. Soruları bilen yarışmacılar ise soru başına 50 TL, toplamda ise 250 TL’nin sahibi olma fırsatı yakalayacak. Şansını ikiye katlamak isteyen yarışmacılar “katla kazan” etabında sunucunun soracağı son genel kültür sorusuyla yarışma boyunca kazanacağı ödülü ikiye katlayabilecek. Tabi ki yarışmacının, soruyu bilemezse kazandığı ödülün yarısını “Dinle Kazan” ekibine iade etmesi şartıyla.

Bir önceki yazımız olan Bağımlılığın nedeni terörist nöronlar mı? başlıklı makalemizde Bağımlılığın, Bağımlılığın nedeni terörist nöronlar mı? ve mı? hakkında bilgiler verilmektedir.

Ekleyen : - Tarih: 07 Kasım 2016 - 02:09 - Okunma Sayısı : 1.119 Kez Görüntülendi.
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
"anne, Anne kucağından inip, bindi, inip, kucağından, motosiklete, motosiklete bindi

Anne kucağından inip, motosiklete bindiChatSohbetCim.Com Sohbet Siteniz

sohbet chatsohbetcim.com chat

sohbet chatsohbetcimChatSohbetCim.Com Sohbet Siteniz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


güzel sözler - islami site - islami sohbet sohbet - korsan taksi