Şifreniz Yoksa Boş Bırakabilirsiniz
mirc indir

Bilişimin nabzı İTÜ’de tutulacak

Anasayfa > haber > Bilişimin nabzı İTÜ’de tutulacak
Bilişimin, Bilişimin nabzı İTÜ'de tutulacak, İTÜ'de, nabzı, tutulacak

Bilişimin nabzı İTÜ’de tutulacak

İTÜ 9. Bilişim Teknolojileri Zirvesi’nde “Dijital Dönüşüm” teması ile değişen alışkanlıklar irdelenecek ve teknolojik gelişmeler gündeme gelecek.

Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında Türkiye’de ve Dünya’da teknolojinin odağındaki konular, firma temsilcileri ve sektörün önde gelen isimleri tarafından ele alınıyor.

Franz Kafka’nın Dönüşüm kitabının ilk cümlesi olan “Gregor Samsa bir sabah uyandığında kendini böcek olarak buldu!” cümlesinden yola çıkarak bu yılki Bilişim Zirvesi’nin teması “Dijital Dönüşüm” olarak belirlendi.

9 yıldır İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından başarıyla düzenlenen Bilişim Teknolojileri Zirvelerinin amacı; genç katılımcıları hem yeni teknolojiler ve trendler hakkında bilgilendirerek geleceklerine yön vermelerini sağlamak hem de girişimcilerle bir araya getirerek girişimci ruhunu hissetmelerini sağlamak.

Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında Türkiye’de ve Dünya’da teknolojinin odağındaki konular, ilgili firma temsilcileri ve teknoloji sektörünün önde gelen isimleri tarafından ele alınıyor. Hızlı yükseliş trendini sürdüren bilişim sektörünün gündemindeki konuların yanı sıra bilişimin ülkemizdeki geleceği ile ilgili beklenenler, fütüristik yaklaşımlarla irdeleniyor. Ayrıca konuşmacılar iş ve yaşam deneyimlerini katılımcılarla paylaşarak kariyer planlaması yapmakta olan öğrencilere yardımcı oluyor.

Ayrıca, Bilişim Teknolojileri Zirvesi sırasında, mobil uygulama ile oturumlardaki interaktivite artırılıp katılımcılar, oturumlar ile ilgili sorulan soruları cevaplayarak ödül kazanıyor.

Bir önceki yazımız olan Adana kebabının lezzet sırrı başlıklı makalemizde Adana, Adana kebabının lezzet sırrı ve kebabının hakkında bilgiler verilmektedir.

Ekleyen : - Tarih: 30 Kasım 2016 - 20:30 - Okunma Sayısı : 1.220 Kez Görüntülendi.
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
Çocuk kitapları yazarı Babbitt öldü

Çocuk kitapları yazarı Babbitt öldüChatSohbetCim.Com Sohbet Siteniz

sohbet in en güzel adresi

sohbet in en güzel adresiChatSohbetCim.Com Sohbet Siteniz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


güzel sözler - islami site - islami sohbet sohbet - korsan taksi