Şifreniz Yoksa Boş Bırakabilirsiniz
mirc indir

80 kedisiyle kiralık ev arıyor

Anasayfa > haber > 80 kedisiyle kiralık ev arıyor
80, 80 kedisiyle kiralık ev arıyor, arıyor, Ev, kedisiyle, kiralık

80 kedisiyle kiralık ev arıyor

Tekirdağ’da sokakta bulduğu kedileri sahiplenen Nurgül Tokgöz’ün, zaman içinde baktığı kedi sayısı 80’e ulaştı. Hayvansever kadın, “evlatlarım” diye sevdiği kedilerin, aşılarından yiyeceklerine kadar her ihtiyacını karşılıyor.
Tekirdağ’da 80 kediyle birlikte yaşayan 52 yaşındaki Nurgül Tokgöz, kaldığı evden ayrılmak zorunda kalınca kedileriyle yaşayabileceği kiralık ev aramaya başladı.
KEDİLERİ SOKAK HAYVANI GİBİ DEĞİL, ÇOCUKLARI GİBİ GÖRÜYOR

Tokgöz, yaptığı açıklamada, zor olmasına rağmen evinde sokaktan topladığı 80 kediye çocuğu gibi baktığını, evden ayrılmak zorunda olduğu için kedileriyle beraber kalacağı bir ev aradığını söyledi. Kedileri sokak hayvanı değil, çocukları gibi gördüğünü ifade eden Tokgöz, “Ben 80 kediyle beraber burada yaşıyorum. Kedileri de çok seviyorum. Benim için şu önemli, canlarımın yeri olsun. Bunlar ufacıkken hepsini büyüttüm. Bunlar sokak hayvanları ama bunlar benim gözümde sokak hayvanı değil, çocuklarım”

SPUTNİK/ Ünlü kedi Tombili’nin heykeli açıldı
‘ONLARLA YAŞAYIP, ONLARLA ÖLÜRÜM’ Tokgöz, kedileri çok sevdiğini ve hep onlarla yaşamak istediğini vurguladı. Kedilerin kimseye zararı olmadığını her türlü bakımının veteriner tarafından yapıldığını ifade eden Tokgöz, ”Onları çok seviyorum onlarla beraber yaşamak istiyorum. Gerekirse onlarla beraber ormanda yaşamaya razıyım. Ben onları atamam, onlar benim evlatlarım. Ben onları hastalandıkları zaman veterinerlere götürdüm. Onlar hastalandığı zaman ben de hasta oluyorum. Ben onları en ufak rahatsızlıklarında bile veterinere götürüyorum” diye konuştu.
KEDİLERİYLE BERABER SOKAKTA BİLE KALMAYA RAZI Tokgöz, bazı nedenlerden dolayı kiraladığı evden çıkmak zorunda olduğunu, kedileriyle kalacak ev aradığını belirtti. Kedileriyle beraber yaşayıp, kedileriyle beraber sokakta bile kalmaya razı olduğunu anlatan Tokgöz, sözlerini şöyle tamamladı. “Kendi imkanlarımla onları büyüttüm. Onları çok seviyorum. Hayvanseverlere sesleniyorum. Bana destek olsunlar. En azından, 80 tane canımla beraber beni kabul edecek bir ev veya arsa da olabilir. Onlara güzel bir yer yapabilirim. Ben bunları sokağa atamam onlarla beraber yaşarım, onlarla da beraber ölürüm.

Bir önceki yazımız olan 'Türk ve İtalyan sinemasının bağımsız bir yapısı var' başlıklı makalemizde 'Türk ve İtalyan sinemasının bağımsız bir yapısı var', bağımsız ve bir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ekleyen : - Tarih: 20 Ekim 2016 - 12:27 - Okunma Sayısı : 1.147 Kez Görüntülendi.
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
robot

robotChatSohbetCim.Com Sohbet Siteniz

KYK kredi ve burs başvuruları başladı

KYK kredi ve burs başvuruları başladıChatSohbetCim.Com Sohbet Siteniz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


güzel sözler - islami site - islami sohbet sohbet - korsan taksi