Şifreniz Yoksa Boş Bırakabilirsiniz
mirc indir

Sıfır otomobillerin arasında kartpostal sergisi

Anasayfa > haber > Sıfır otomobillerin arasında kartpostal sergisi
arasında, kartpostal, otomobillerin, sergisi, Sıfır, Sıfır otomobillerin arasında kartpostal sergisi

Sıfır otomobillerin arasında kartpostal sergisi

Edirne’nin kurtuluşunun 94. yıl dönümü kapsamında açılan sergide şövalelere dizilmiş, kentin 1890-1920 tarihleri arasındaki dönemini yansıtan 25 büyütülmüş kartpostal yer alıyor.

Bir otomobil firmasının Edirne’deki bayisinde, araçların arasında büyütülmüş kartpostal sergisi açıldı.

Hafta sonuna kadar açık kalacak olan sergiyi gezen Edirneliler, otomobiller arasında dolaşarak Edirne’nin eski görüntülerini inceliyor.

Ford Tuzcular Otomotiv Genel Müdürü İsmail Hakkı Gündoğdu, sanata ve sanatçıya destek veren çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Siyah beyaz kartpostalların farklı bir teknikle renklendirildiğini ve büyütüldüğünü belirten Gündoğdu, “Bu tür etkinliklerimizin tarihimize ve kültürümüze katkısının olduğunu düşünüyoruz.

Bayide otomobilleri inceledikten sonra sergiyi gezen Ceren Yeni de otomobil almak için geldiklerini, sergiyle karşılaşınca şaşırdıklarını belirterek sıfır araçların arasında eski Edirne’yi görmenin mutluluk verici olduğunu aktardı.

Mehmet Yaşar ise serginin eski Edirne’nin canlanmasını sağladığını söyledi. Sanatın her alanda yer almasının mutluluk verici olduğunu dile getiren Yaşar, sergide emeği geçenlere teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Evliliklerinde 60 yılı dolduran çift gençlere örnek oluyor başlıklı makalemizde 60, çift ve dolduran hakkında bilgiler verilmektedir.

Ekleyen : - Tarih: 26 Kasım 2016 - 22:23 - Okunma Sayısı : 1.099 Kez Görüntülendi.
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


güzel sözler - islami site - islami sohbet sohbet - islami sohbet