Şifreniz Yoksa Boş Bırakabilirsiniz
mirc indir

ÖTV ile ilgili tasarı TBMM Genel Kurulunda ön sıralara alındı

Anasayfa > haber > ÖTV ile ilgili tasarı TBMM Genel Kurulunda ön sıralara alındı
alındı, genel, ile, ilgili, Kurulunda, On, ÖTV, ÖTV ile ilgili tasarı TBMM Genel Kurulunda ön sıralara alındı, sıralara, tasarı, TBMM

ÖTV ile ilgili tasarı TBMM Genel Kurulunda ön sıralara alındı

AK Parti Grubunun, TBMM Genel Kurulunun gündemi ve çalışma saatleriyle ilgili önerisi kabul edildi.

Buna göre, 668 Sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Alınması Gereken Tedbirler ile Bazı Kurum ve Kuruluşlara Dair Düzenleme Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, 669 Sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Tedbirler Alınması ve Milli Savunma Üniversitesi Kurulması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Hükmünde Kararname, 671 Sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Kurum ve Kuruluşlara İlişkin Düzenleme Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile 674 Sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname gündemin ilk 4 sırasına alındı.

Bu KHK’ların ardından Genel Kurul, motorlu taşıtlarda ÖTV ile ilgili düzenleme yapma konusunda Bakanlar Kuruluna yetki veren Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Tasarısı’nı ele alacak. Bunlarla birlikte bazı uluslararası anlaşmalar da gündemin ön sıralarına alındı.

KHK’lar ile Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Tasarısı, temel kanun olarak görüşülecek.

Bir önceki yazımız olan İngiltere bütçesi 25 milyar sterlin ek açık verebilir başlıklı makalemizde 'Açık, 25 ve bütçesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Ekleyen : - Tarih: 08 Kasım 2016 - 22:49 - Okunma Sayısı : 1.098 Kez Görüntülendi.
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
Mersin

MersinChatSohbetCim.Com Sohbet Siteniz

'Caz Günleri' 28 Eylül'de başlıyor

‘Caz Günleri’ 28 Eylül’de başlıyorChatSohbetCim.Com Sohbet Siteniz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


güzel sözler - islami site - islami sohbet sohbet - islami sohbet