Şifreniz Yoksa Boş Bırakabilirsiniz
mirc indir

mynet

Anasayfa > Genel > mynet

Mynet email nedir? mynet

Mynet E-mail, dünya standartlarını aşan en gelişmiş Türkçe e-mail servisidir. İnternet bağlantısı bulunan herhangi bir bilgisayardan (evde, işte, internet cafede, seyahatte) ve cep telefonunuzdan email alıp gönderebilmenizi sağlar. Hiçbir ek programa ihtiyacınız yoktur, mynet.com’da herhangi bir sayfada E-mail’i tıklayın; e-mail alma işleminizi tamamlayın ve email servisini hemen kullanmaya başlayın. Mynet email, internet servis sağlayıcınızı değiştirdiğinizde ya da işinizden ayrıldığınızda değişmeyecek sabit ve sürekli bir email hesabıdır.

Mynete-mail kullanmak için 5 neden!

1. Mynette email tamamen ücretsizdir!

2. Mynet emailde kapasite problemi yaşamazsınız. Sınırsız kapasite sayesinde mail silmeye son!

3. Boyutu 100Mb’a kadar toplam 5Gb’a Kadar Dosya Saklama!

4. Yeni içerik Filtreleme Sistemi!

5. Güvenlik

Ücretsiz Email

Email dünyanın kabul gören en ileri teknolojilerini kullanmasına ve bünyesinde sayısız özellik barındırmasına rağmen tamamen ücretsizdir.

5 GB Dosya Saklamanız için Depo Alanı:

100 Mb boyutu olan dosyalarınızı toplam 5 Gb kapasitesi olan online veri depolama alanı olarak geliştirilen Depo sayesinde birçok video, mp3, fotograf ve belgelerinizi güvenle saklayabilir, internet bağlantısının olduğu her ortamdan rahatlıkla dosyalarınıza ulaşabilirsiniz.

Paylaştığınız dosyalarınızın sitene ekle kodunu internet sitenize ekleyerek sitenizin kullanıcılarının faydalanmalarını veya seçtiğiniz arkadaşlarınız ile 2 adımda kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

Email’lerim güven altında olacak mı?

Emaillerinizi en gelişmiş güvenlik sistemleri ile alacak ve göndereceksiniz. Ayrıca aldığınız ve göderdiğiniz bütün emailler Mynet Virüs Engelleme Sistemi güvencesinde olacak. Eğer size gönderilen bir Email’in içinde bilgisayarınıza zarar verecek virüs ve benzeri kötü amaçlı kodlar var ise, bu kodları otomatik olarak yakalayarak virüslerin size ulaşmasını engeller.

GÜVENLİ ÇIKIŞ:

E-mail işlemlerinizi bitirdikten sonra “Çıkış” butonunu tıklayarak sistemi terketmeniz halinde kesinlikle güvenlidir. Bu sayede sizden başka birisinin, kullanmakta olduğunuz bilgisayardan sizin kullanıcı adınızla Mynet E-mail servislerini kullanmasını engellemiş olursunuz. Bu fonksiyon özellikle birçok kişinin aynı bilgisayarı paylaştığı yerlerde, kullanıcının korunması için mutlaka gereklidir. Bu durumda Mynetin üyelik gerektiren servislerini tekrar kullanabilmek için kullanıcı adınızı ve şifreninizi tekrar girmeniz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan twitter Wondr başlıklı makalemizde twitter, twitter hesap ve twitter monder hakkında bilgiler verilmektedir.

Ekleyen : - Tarih: 14 Ağustos 2016 - 00:20 - Okunma Sayısı : 1.647 Kez Görüntülendi.
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
1, aracı, Formula, Öğrenciler, Öğrenciler Formula 1 aracı tasarladı, tasarladı

Öğrenciler Formula 1 aracı tasarladıChatSohbetCim.Com Sohbet Siteniz

Pokemon go

Pokemon goChatSohbetCim.Com Sohbet Siteniz

Bitkisel ürünler böbreklere zarar verebilir

Bitkisel ürünler böbreklere zarar verebilirChatSohbetCim.Com Sohbet Siteniz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


Sohbet sohbet sohbet sohbet Ask Sohbet Dini Sohbet