Şifreniz Yoksa Boş Bırakabilirsiniz
mirc indir

Facebook

Anasayfa > chat, haber, sohbet > Facebook

Facebook Snapchat sohbetFacebook, Snapchat, sohbet1

Facebook

Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook, Snapchat ’in en önemli özelliklerinden birisini kendi platformunda sunmaya hazırlanıyor. Snapchat’in en önemli özelliklerinden birisi olan atılan mesajların ve Snap’lerin kaybolması artık Facebook’a da geliyor.

Facebook, Snapchat, sohbet

Yaklaşık 3 yıl önce Facebook tarafından satın alınmak istenen ve bunun için tam 3 milyar dolar önerilen Snapchat, bugün milyonlarca kullanıcının vazgeçilmez sosyal ağı olmuş durumda. Zukerberg bunu fark etmiş olacak ki zamanında Snapchat’i almak istedi ancak bun da başarılı olamadı. O sıralar 3 milyar dolara satın almaya çalıştığı Snapchat’in bugün ki değeri ise 20 milyar dolar düzeyine dayanmış durumda.

FacebookSnapchat

Kurucusu Evan Spiegel’e büyük paralar kazandıran popüler sosyal ağ, artık öyle bir düzeye geldi ki Facebook kendisinden özellik almaya başladı. Tabi telif vs. vererek değil. Bir nevi çalarak. Snapchat’in ‘kaybolan mesajları’ ortaya çıkan iddialara yakın dönemde Facebook’a gelecek. Ancak Facebook özelliği birebir kopyalamıyor. Çeşitli eklemelerle birlikte sunuyor. Bu eklemeler arasında net olmasada 24 saate kadar kalabilecek şekilde metin mesajları, görseller, videolar, sesli mesajları gönderebilme de var. Yeni gelen özellik sayesinde Snapchat ile günlük hayatımıza giren ve Turkcell BİP gibi diğer uygulamalarda da görmeye başladığımız belli bir süreden sonra ‘kaybolan mesajlar’, artık daha fazla hayatımızın içerisinde olacak.

Bir önceki yazımız olan yetişkin sohbet başlıklı makalemizde chat, cinsel sohbet ve mobil sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Ekleyen : - Tarih: 24 Temmuz 2016 - 20:40 - Okunma Sayısı : 1.184 Kez Görüntülendi.
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
Sohbet Sitesi Gurbetçi Sohbet

Sohbet Sitesi Gurbetçi SohbetChatSohbetCim.Com Sohbet Siteniz

New York Moda

New York ModaChatSohbetCim.Com Sohbet Siteniz

Vodafone denChatSohbetCim.Com Sohbet Siteniz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


Sohbet sohbet sohbet sohbet Ask Sohbet Dini Sohbet