Şifreniz Yoksa Boş Bırakabilirsiniz
mirc indir

CRR Konser Salonu sezonu “Opera Twins” ile açıyor

Anasayfa > müzik > CRR Konser Salonu sezonu “Opera Twins” ile açıyor
CRR Konser

CRR Konser Salonu sezonu “Opera Twins” ile açıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu’nda, bu yılki ilk konseri, 4 Ekim’de dünyada “Opera Twins” adıyla tanınan ikiz kardeşler Didem ve Sinem Balık verecek.

“Aşk ve Nostalji” adlı konserde, “Giorni/Ya Sonra”, “Sans Toi Je Suis Seul/Sessiz Gemi”, “Historia D’un Amor/Benim Bütün Rüyalarım Seninle” ve “Un Calle nos Separa/Anlamazdın” gibi eserler seslendirilecek.

Konserde sanatçılara şef Özhan Unakıtan’ın yönetimindeki İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası eşlik edecek. Konsere, sanatçı Cenk Eren de konuk olarak katılacak.

CRR’de ilk hafta

Yeni sezonda da devam edecek “Müziğin Ustaları” programında, 5 Ekim’de Türk müziğinin unutulmaz seslerinden Hamiyet Yüceses anılacak. Yüceses’in vefatının 20. yıl dönümünde düzenlenecek konserde, Ayşe Taş, Nurdan Torun, Dilek Türkan ve Yonca Lodi, sanatçının şarkılarını seslendirecek.

Geçen yıl başlayan ve gündüz konser geleneğini tekrar yaşatmayı amaçlayan “İstanbul’da Pazar Konserleri” de bu yıl devam edecek. Konser dizisinin ilkinde, Türk halk müziği sanatçısı Aysun Gültekin, 9 Ekim saat 14.00’te müzikseverlerle buluşacak.

Bir önceki yazımız olan 'Caz Günleri' 28 Eylül'de başlıyor başlıklı makalemizde 'Caz, 'Caz Günleri' 28 Eylül'de başlıyor ve 28 hakkında bilgiler verilmektedir.

Ekleyen : - Tarih: 28 Eylül 2016 - 22:43 - Okunma Sayısı : 1.041 Kez Görüntülendi.
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
Sohbet ve chat odaları

Sohbet ve chat odalarıChatSohbetCim.Com Sohbet Siteniz

sohbet sitesi mobil chat kanalı

sohbet sitesi mobil chat kanalıChatSohbetCim.Com Sohbet Siteniz

pasif gay sohbet gabile sohbet aktif gay chat

pasif gay sohbet gabile sohbet aktif gay chatChatSohbetCim.Com Sohbet Siteniz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


Sohbet sohbet sohbet sohbet Ask Sohbet Dini Sohbet